RSS
Вівторок, 22 квітня 2025, 12:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
На Житомирщині триває весняна кампанія з висадки лісу. Цього тижня на ділянці площею 3 гектари висадили сосну, березу та яблуню. Область продовжує лідирувати в реалізації програми «Зелена країна», і якщо вдасться зберегти темпи, до кінця року по Україні буде висаджено 1 мільярд дерев.
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Ірина Ярмоленко: Жорстокість дітей та цинізм наших чиновників вражає

13.03.2014 08:51

Жорстокість дітей та цинізм наших чиновників вражає. Кілька днів тому компанія з п’яти юнаків побила двох хлопців: поставила на коліна, погрожувала, змусила просити вибачення та молитися.

За іронією долі хлопці, які були по різні «барикади», вчаться в одній школі. Коли одного везли в Станишівку через струс мозку та пошкоджений ніс, інший – в шкільній формі, ніби нічого не відбулося, йшов на урок.

Родина приниженого та потерпілого хлопця прийшла в навчальний заклад, в якому понад усе цінують спокій, злагоду та свій авторитет. Цього ж дня, викликали і батька іншого хлопця.

Так виявилося, що на відміну від простої родини постраждалого, «батько» - високопоставлений в області чиновник(або так думає про себе).

За кілька годин, «батько» пояснив родині постраждалого, що є лише два виходи з ситуації: або забрати заяву з міліції або потрапити в халепу. Хвору дитину не лише випишуть з лікарні, а й перестануть лікувати взагалі. А згодом «правоохоронні» органи доведуть невинуватість саме іншої сторони.

Деякі з планів чиновника вже почали втілюватися у реальність – родину повідомили про виписку, в той час дитину високопосадовця терміново госпіталізували.

В розпачі, жінка випадково поділилася мені своїм горем. Розуміючи її відчуття, я не побоялася їй пообіцяти, що нічого такого не буде, і житомирські журналісти вибухнуть, але не допустять такого свавілля. Цитату з моїми традиційно вже брутальними фразами, я порадила озвучити цій «людині-чиновнику».

Нещодавно отримала дзвінок, що все у цих родин, і в навчальному закладі буде добре.

Чому ця ситуація мене так зачепила?

Я закликаю подібного роду «чиновників» та «батьків» припинити вдаватися до хитромудрих схем не лише у себе на роботі, а й у себе в родинах. Мені гірко, що такі «перевертні» виховують мою націю.

Ця ситуація – це пласт проблем дитячого насильства, відсутності моралі людської, честі та достоїнства наших професіоналів.

Директор мовчить, бо постраждає імідж школи, діти б’ють одне одного, бо знають, що за це нічого не буде, наші чиновники, користуючись зв’язкам, фабрикують та підтасовують факти і обіцяють «солодке» життя простим людям. Житомиряни, я прошу не мовчати. Ми відповідальні за тих, кого ми привчили. А ми привчили наше суспільство до тотальної несправедливості та беззаконня. Люди! Так більше не буде. Майдан і Небесна сотня цього нам не пробачать.

Через віру у майбутнє, я (в останнє!!! завдання журналіста ще й не нашкодити) не озвучуватиму імена, місця та фігурантів цього конфлікту.

Сьогодні я відчула владу. Владу інформації та публічності. І так буде з кожним.

Ірина Ярмоленко, Центр суспільних комунікацій

Житомирські новини