RSS
Понеділок, 20 травня 2024, 19:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

На Житомирщині відновлено 41 заклад охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок обстрілів

22.04.2024 17:05

Житомирські новини - Повномасштабна війна в Україні триває вже понад два роки. Щоденно росія обстрілює українську цивільну інфраструктуру та бомбардує мирні українські міста. Також під ударом ворога й медична інфраструктура, а саме: лікарні, амбулаторії, пологові, поліклініки тощо.

 

У територіальних громадах Житомирської області було пошкоджено 44 заклади охорони здоров’я. Ці втрати охопили Житомирську, Коростенську, Малинську, Народицьку, Новогуйвинську, Овруцьку, Станишівську, Ушомирську, Черняхівську, Чуднівську територіальні громади.

 

Попри це, завдяки спільним зусиллям відновлено та взято в експлуатацію вже 41 медичний заклад.

 

Зокрема по всім областям України за цей час внаслідок ворожих обстрілів та атак було пошкоджено 1 581 обʼєкт медзакладів та ще 210 — зруйновані повністю й відновленню не підлягають. Також від початку війни росія пошкодила 161 автівку екстреної медичної допомоги, знищила 260 та захопила 125 автівок «екстренки».

 

Однак, попри постійні бомбардування та атаки росії, вже вдалося повністю відновити 513 об’єктів, ще 357 — відбудовані частково або перебувають в процесі відновлення.

 

На сьогодні одним із пріоритетів держави є відбудова лікарень, аби забезпечити надання медичної допомоги кожному українському пацієнту, який цього потребує.

Житомирські новини