RSS
П'ятниця, 31 липня 2026, 18:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та заступник начальника ОВА Олександр Федько працювали в Коростенському районі, де триває ліквідація наслідків ворожого ракетно-дронового удару.
Сьогодні одне із сіл Коростенського району зазнало атаки двох реактивних безпілотників типу «Shahed» та балістичної ракети.
Сьогодні, 28 липня, у Житомирі відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті Захисників і Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком та керівництвом Житомирської академії поліції ознайомилися з новими інфраструктурними проєктами, які втілили в життя завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету.
іменинники

Мазур Василь Костянтинович - Житомирська область, Бердичів. Чиновник, політик

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Ветеран війни Валерій Татуревич став першим на Житомирщині учасником проєкту з безоплатного профнавчання воїнів

24.11.2023 11:06

Житомирські новини - Ветеран війни Валерій Татуревич став першим на Житомирщині учасником експериментального урядового проєкту з безоплатного профнавчання учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни.

Сьогодні, 23 листопада, у Житомирська філія Житомирського обласного центру зайнятості він отримав направлення у Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де вирішив пройти первинну підготовку за робітничою професією водія автотранспортних засобів. Навчання відбуватиметься за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Окрім того, компенсуються витрати на проїзд, проживання та медичний огляд.

До відома, з 15 вересня 2023 року в Україні стартував новий експериментальний урядовий проєкт, за яким учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безоплатно пройти професійне навчання у закладах освіти Державної служби зайнятості. Професійне навчання здобувачів освіти здійснюється шляхом первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, у тому числі на курсах цільового призначення, за різними формами навчання (або з їх поєднанням).

Наразі в структурі служби зайнятості діють 8 центрів профтехосвіти: у Дніпрі, Харкові, Полтаві, Одесі, Львові, Рівному, Сумах та Івано-Франківську. У цих закладах освіти можна пройти навчання за 95 ліцензованими робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації.

Житомирські новини