RSS
Субота, 10 червня 2023, 03:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Вокзал в Бердичеве «заминировал» нетрезвый житель райцентра

12.01.2014 22:11

В Бердичеве сотрудники милиции совместно с представителями других компетентных структур провели тщательное обследование и комплекс взрывотехнических работ в помещениях железнодорожного вокзала и прилегающих территориях, где по анонимному сообщению могла находиться взрывчатка. Информация о возможном обнаружения опасных предметов не подтвердилась. Личность «минера» установлена.

О том, что через некоторое время вокзал взорвется, в милицию по телефону сообщил аноним. Сообщение длилось лишь несколько секунд, но и этого времени хватило правоохранителям, чтобы понять его опасность и организовать соответствующие неотложные меры.

На место происшествия немедленно выехала следственно-оперативная группа. Правоохранители организовали эвакуацию людей, обеспечили охрану помещений и общественный порядок на прилегающей к ним территории. Специалисты-взрывотехники Научно-исследовательского экспертно-криминалистического центра при УМВД провели комплекс взрывотехнических мероприятий. Никаких предметов, которые могли бы вызвать подозрение, взрывчатых устройств и веществ обнаружено не было.

Сейчас работа железнодорожного вокзала восстановлена.

В то же время работники милиции провели ряд мероприятий, направленных на установление личности анонимного автора ложного сообщения. Им оказался 41-летний бердичевлянин, который находился в нетрезвом состоянии и объяснить свой поступок не смог. Медики зафиксировали у него алкогольное опьянение тяжелой степени (около 4 промилле).

В соответствии со ст. 259 (Заведомо неправдивое сообщение об угрозе безопасности граждан) Уголовного кодекса Украины, ему грозит лишение свободы от двух до шести лет.

Житомирські новини

Житомирські новини
Теги: