RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 14:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Владимир Пиньковский: Настал звездный час!

16.12.2013 14:20

(или о встрече олигархов от ПР в кинотеатре «Зоряный»)
Сегодня 16 декабря в официальном офисе Партии регионов в киевском кинотеатре «Зоряный» соберутся сильные мира сего, а точнее ключевые представители финансово-промышленных групп Украины .

Основная повестка дня, это ситуация в Украине и видение самых богатых людей нашего государства относительно путей ее решения .

Однозначно то, что олигархи идут в «ва- банк» выдвигая условия Януковичу в части срочной отставки правительства Азарова и формирования принципиально нового порядка в управлении страной.

Конфликт в окружении президента тлел давно но выход его наружу запустил евромайдан, а точнее отказ правительства относительно подписания соглашения об ассоциации с ЕС.

В своем подавляющем большинстве о западни олигархи, как никто понимают, что отказ от подписания автоматически ведет за собой сворачивание демократических процессов в Украине , окончательное скатывание к тоталитарной системе управления государством и сокращение объемов поставки продукции в западном направлении.

Пинчук и Р.Ахметов, Фирташ и Левочкин + - еще 100 относительно свободных нардепов от ПР однозначно и достаточно безапелляционно намерены требовать от гаранта налаживания спокойствия в стране, наказанию виновных в избиении людей и приведения к управлению нового правительства технократов.

Более того, тупиковая ситуация в парламенте, в экономике , в целом в политикуме должно обязательно привезти к изменению конституционных норм по созданию парламентской республики и уменьшению влияния президентской ветви власти.

По сути, сегодня, в преддверии очередного «исторического» визита в Москву президент определится, принимает ли он предложенный порядок подавляющим большинством украинского общества ( в том числе и олигархами ), или готов к силовой сценарий и обильно умыть кровью уже давно ненавистный ему украинский народ.

Находясь на этой неделе в Киеве влиятельный сенатор США Джон Маккейн заявил: резолюция сената США по Украине будет принята быстро и единогласно. На практике это означает, что обязательно будут применены санкции в отношении виновников силового развития сценария в Украине.

Мощный сигнал пришел и из Европы от еврокомиссара по внешней политике Фюле, который констатировал факт прекращения переговорного процесса с Украиной по причине неадекватности украинской власти.

Власть в Украине критиковали всегда: и за бессердечие , и за хищение средств и за кучу других имеющих место причин. А вот «неадекватной» власть стала едва ли не самым впервые!

Подумайте об этом ( неадекватность ) и попробуйте сравнить на своем примере , в быту например, как это не просто, а то и просто невозможно...

И все же я оптимистично настроен на развитие событий и прогнозирую, что к Новогодним и Рождественским праздникам ситуация может разрешиться , по крайней мере будет снята ее острота. Евромайдан же распустится и все вернутся к теплым домам готовить оливье и искать по базарам уже свою елочку, а не ту, ненавистную «йолку», которой из года в год так раздражает президент все общество...

Владимир Пиньковский
политолог

Житомирські новини