RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 08:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...
Втрата контролю або репресивна політика окупантів 08.18.2017 - 14:57

          Влада окупованих територій продовжуючи втрачати контроль над ситуацією, пов'язаною з втечею місцевих мешканців на мирну територію України, все частіше вдається до не завжди законних методів, намагаючись врегулювати такі незворотні для них процеси.

         Так, останнім часом, за інформацією працівників соціальних служб підконтрольних територій, все більше сімей, які залишили східні території бойових дій і проживають в Україні, піддається тиску з боку представників різноманітних структур і відомств, розташованих на окупованих територіях.  А саме, на їхню адресу періодично надходять погрози, у разі ігнорування ними вимог повернутися на окуповану територію, про позбавлення їх прав на нерухомість та інше майно, залишене за місцем реєстрації або проживання, а також про притягнення їх до кримінальної відповідальності відповідно до місцевого законодавства, що передбачає досить таки значні терміни позбавлення волі.

         В першу чергу, це стосується сімей, які залишили т.зв. «Новоросію» через наявні певні фінансові зобов'язання перед псевдореспубліками, а також чоловіків, які уникли таким чином «насильницького» призову до лав незаконних збройних формувань ДНР / ЛНР.

         Зі слів очевидців з Донецька, соціальні служби псевдореспублік регулярно проводять опитування мешканців з метою виявити пустуючий житловий фонд, подаючи відповідну інформацію до правоохоронних органів (МДБ ДНР).

         Таким чином, т.зв. влада оккупованих територій намагається перешкоджати відтоку працездатного населення в підконтрольну Україну і зберегти мобілізаційний резерв на випадок активізації, по команді російських кураторів, бойових дій.

Житомирські новини