RSS
Вівторок, 30 квітня 2024, 19:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

На Житомирщині «Об’єднання Самопоміч» допомагає оформити документи для отримання субсидії

08.04.2015 14:09

Житомирські новини - Сьогодні гостро постає питання підняття ціни за комунальні послуги. Але «Об’єднання Самопоміч» для мешканців Бердичева має дві гарні новини.

Разом із підвищенням тарифів уряд розробив вагомий крок у спрощенні процедури отримання субсидій. І тепер волонтери Самопомочі зможуть всім мешканцям Бердичева допомогти оформити документи і дати відповіді на уточнюючі запитання зручним способом: телефоном (067)4118000, виїздом до будинку та в громадській приймальні (вул. Європейська, 26, 3 поверх).

Ще одна позитивна зміна – згідно з урядовою програмою енергозбереження, українці можуть отримати «теплий» кредит на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива, окрім природного газу. Позика на електричний чи твердопаливний котел надається на 36 місяців під 25 % річних, обов’язковий власний внесок -10% від вартості товару. Мінімальна сума тисяча гривень, максимальна - 30 тисяч гривень. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження компенсує позичальнику до 20% тіла кредиту, але не більше, ніж 5 тисяч гривень. Також кредити на утеплення фасадів, горищ та фундаментів, модернізацію систем освітлення, встановлення енергоощадних вікон, лічильників, теплових насосів, сонячних колекторів, облаштування індивідуальних теплових пунктів та заміні радіаторів опалення. Відтак, 30% кредиту, але не більше 10 тисяч гривень. Найбільше, 40% тіла «теплого» кредиту, без обмеження суми, компенсуватимуть ОСББ та ЖБК. На думку урядовців, комплексні заходи з термоізоляції житлових будинків дозволять зменшити витрати теплової енергії на 50%. Потрібно пам’ятати і про власну відповідальність. Доки не будемо утеплюватись – доти доведеться переплачувати за газ. Доки протікатимуть крани - витрачатимо сотні гривень на воду. Про поради, які допоможуть економити – читайте в інфографіці.

З повагою, Юлія Лефтер

Матеріал підготовлений спільно з Марією Юрків.

Житомирські новини