RSS
Субота, 4 травня 2024, 12:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

На Житомирщині слідчі поліції завершили розслідування схеми заробітку на волонтерстві

23.12.2022 17:08

Житомирські новини - Житель обласного центру організував ввезення з-за кордону іномарок з нульовим розмитненням під виглядом гуманітарної допомоги для потреб Збройних Сил України. Надалі транспортні засоби продавалися за ринковою ціною. У серпні правоохоронці затримали 54-річного чоловіка під час реалізації чергової партії автівок.

Викрили злочинну схему слідчі СУ ГУНП Житомирщини разом зі співробітниками УСБУ області й поліцейськими Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 54-річний житомирянин, використовуючи документи благодійного фонду, забезпечував ввезення транспортних засобів з країн Європи як гуманітарну допомогу для ЗСУ. Таким чином автомобілі потрапляли в Україну за пільговою процедурою, з нульовим розмитненням. Згодом транспортні засоби реалізовувалися бажаючим за ринковою ціною за готівку.

17 серпня правоохоронці затримали фігуранта провадження просто під час продажу ним чергової партії автомобілів. Чоловік планував отримати за 4 автівки понад півмільйона гривень. Тоді ж були проведені санкціоновані обшуки та невідкладні огляди й вилучені транспортні засоби та документація.

22 грудня слідчі поліції завершили досудове розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 201-2 (Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) КК України. Обвинувальний акт з матеріалами скеровано до суду.

Законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Житомирські новини
Теги: