RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 21:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Володимир Федоренко: Ми знаємо про потреби кожної людини з постраждалих від вогню сіл в Овруцькому районі

22.04.2020 16:27

Житомирські новини - Про потреби кожного жителя згорілих сіл в Овруцькому районі в облдержадміністрації знають не з чуток. Адже перший заступник голови ОДА, керівник оперативного штабу з протидії лісовим пожежам Володимир Федоренко з перших годин масштабної пожежі на півночі області перебував на місці подій.

За словами Володимира Федоренка, спілкувався з кожним жителем з сіл, які найбільше постраждали.

«Люди пережили величезну біду і потребують нашої допомоги зараз, як ніколи. Дякувати Богу, що ніхто з місцевих жителів не постраждав. А будинки ми зведемо нові. Адже люди прагнуть повернутися до своїх сіл, не дивлячись на те, що в цих населених пунктах вигоріли цілі вулиці», – розповідає перший заступник голови ОДА, керівник штабу.

З самого початку лісових пожеж людей терміново евакуювали до сусідніх сіл, де розмістили їх переважно в нежилих приміщеннях. Проте всі їм допомагали: принесли їжу, одяг, матраци, ковдри, подушки. Деякий час люди зі згорілих сіл зможуть пережити завдяки допомозі від інших.

«Ми спілкувалися з кожним жителем з постраждалих сіл. Знаємо потреби всіх. Запевняю, що допомога надаватиметься людям стільки, скільки вони її потребуватимуть. Місцеві жителі інших сусідніх сіл та волонтери забезпечили тимчасових переселенців найнеобхіднішими речами на перший погляд. Ми вже доставили корм для тварин. Адже у деяких в домогосподарствах були і кози, і навіть коні», – зазначає Володимир Федоренко.

Про те, яке господарство було у людей, яких домашніх та свійських тврин тримали та навіть їх імена, вже знає Володимир Федоренко. Адже протягом всіх цих днів, поки рятувальники приборкували вогонь, спілкувався з місцевими жителями, з’ясовував їх потреби для найшвидшого вирішення.

Також керівник штабу з ліквідації наслідків лісових пожеж висловлює вдячність рятувальникам та лісівникам, які без відпочинку цілодобово гасили вогонь, локалізували всі осередки. Лише завдяки їх подвигу наразі в Овруцькому районі немає відкритого вогню, ситуація стабілізувалася.

Нагадаємо, що сьогодні, 22 квітня, Уряд виділив 25 млн грн на подолання наслідків лісових пожеж в Овруцькому районі.

Житомирські новини