RSS
Вівторок, 30 квітня 2024, 00:37
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

У Житомирі правоохоронці викрили двох медиків у вимаганні хабарів

26.05.2022 11:31

Новини Житомира - 23 травня слідчі поліції Житомирщини разом з оперативниками УСБУ в регіоні під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури затримали одного з членів медико-соціальної експертної комісії. Лікар-хірург обґрунтовано підозрюється у вимаганні неправомірної вигоди за позитивне рішення про призначення групи інвалідності колишньому військовослужбовцю. Йому та ще одній працівниці медустанови було оголошено про підозри у кримінальних діяннях.

 

Так, під час досудового розслідування поліцейські встановили, що у травні за певних обставин у колишнього військовослужбовця вимагали винагороду за прийняття рішення про призначення йому групи інвалідності. При цьому, за наявною інформацією, чоловік має на це законне право через отримане поранення.

 

23 травня у колишнього військовослужбовця лікар затребував 8 тисяч хабара, при цьому висловлюючи йому погрози у разі незадоволення «запиту». Відтак цього ж дня увечері під час одержання цієї суми правоохоронці затримали 44-річного хірурга на одній з вулиць у Житомирі у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Гроші вилучено.

 

24 травня чоловікові оголошено про підозру у вчиненні кримінального діяння, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді ув’язнення на термін від 5 до 10 років.

 

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу - слідчі Слідчого управління  ГУНП області  ініціювали тримання під вартою.

 

25 травня оголошено підозру і працівниці медустанови, 36-річній житомирянці.  Під час розслідування встановлено, що жінка, вимагала та одержала 14 тисяч 400 гривень за вплив на позитивне рішення щодо отримання колишнім військовослужбовцем необхідних для проходження медико-соціальної експертної комісії документів (витягів, висновків, направлень і т д). Події розгортались у лютому 2022 року, упродовж якого працівниця медустанови кілька разів висувала вимоги щодо сум неправомірної вигоди та отримувала їх.

 

Їй інкримінується кримінальне діяння, передбачене ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України, тобто одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди. Санкція статті передбачає покарання у вигляді ув’язнення на термін від 3 до 8 років.

 

Наразі у рамках досудових розслідувань перевіряється інформація про існування стійкої схеми вимагання та отримання неправомірної вигоди за прийняття рішень про призначення інвалідності.

Житомирські новини
Теги: