RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 17:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

У Житомирі троє в’язнів займалися шахрайством

11.05.2023 10:15

Новини Житомира - Поліцейські провели обшук у приміщенні, де утримуються троє засуджених. У результаті вилучили 11 мобільних телефонів, сім-картки різних операторів зв’язку, записи з номерами телефонів та банківських карток, що можуть свідчити про протиправну діяльність.

Такі заходи проводились у межах досудового розслідування за фактом шахрайства: наприкінці 2022 року 16-річний житель м. Радомишля розмістив у мережі Інтернет оголошення про продаж свого комп’ютера. До хлопця зателефонував чоловік та домовився про купівлю техніки. Він попросив його банківські реквізити й надіслав фото квитанції про нібито зроблену оплату. Потому «покупець» переконав хлопця передати комп’ютер водієві таксі, який і здійснив відправку техніки в інше місто. А кошти на рахунок хлопця так і не надійшли.

Під час проведення слідчо-розшукових дій правоохоронці встановили, що до вказаної схеми можуть бути причетними троє засуджених віком від 32 до 39 років, які нині перебувають в установі виконання покарань м. Житомира. Саме з їх теперішнього «місця проживання» слідчі вилучили ймовірні докази шахрайських дій.

Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України. Причетним загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Водночас поліцейські нагадують: спілкування телефоном будь з ким не гарантує, що це саме та особа, яка вам назвалась. Працівник банку, правоохоронець, лікар чи соціальний працівник ніколи не запитуватиме у вас конфіденційну інформацію, що стосується доступу до банківських рахунків. А під час купівлі чи продажу завжди переконуйтеся у безпечності проведення фінансових операцій та користайтеся послугою післяплати.

Житомирські новини