RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 16:06
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Щодо результатів саміту Україна-ЄС

08.10.2020 12:59

Внаслідок скандалізації у медіа навколо відносин з Євросоюзом протягом останніх місяців виникло враження, ніби між Україною і Євросоюзом є погіршення у відносинах. Це було фейком від початку і до кінця. Саміт, який відбувся в Брюсселі, ще раз підтвердив, що жодне із звинувачень, які лунали на адресу української влади в цьому контексті, немає реального змісту.

•Євросоюз повністю підтвердив те, що жодних намірів забрати безвіз немає і не було. Україна відповідає усім критеріям, які існують для безвізу. Одразу після подолання коронавірусу, безвіз відновиться у повному об’ємі для громадян України.

•Євросоюз пішов на зустріч у питанні надання Україні так званого промислового безвізу. Це буде важливе рішення, яке необхідне для збільшення експорту наших товарів з високою доданою вартістю на ринок країн Євросоюзу. Домовились про започаткування експертної місії для визначення готовності України до підписання цієї Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів.

•Погоджено, що Угода про відкритий авіаційний простір набере чинности вже найближчим часом. Текст цієї Угоди був погоджений ще 7 років тому, але її прийняття постійно відкладалося через внутрішні технічні проблеми у Євросоюзі, пов’язані з питанням про Гібралтар – заморську територію Британії, щодо якої існують суперечки з Іспанією. Угода запрацює, як очікується, на початку наступного року.

•Євросоюз підтвердив своє прагнення підтримувати реформи в Україні, в тому числі наданням фінансової допомоги. Звісно, як будь-який офіційний кредитор Єврособз виставляє певні умови для перерахування грошей. Зокрема, це питання про незалежність та інституційну спроможність Національного банку. Україна після заміни очільника Національного банку влітку цього року повністю забезпечує усі необхідні умови для цивілізованої роботи регулятора. Національний банк є незалежним, діє фахово та прогнозовано, тож немає перепон для того, щоб отримати фінансову допомогу від ЄС і це буде визнано.

•Євросоюз погодився на оновлення Угоди про асоціацію. Це було одне з головних завдань нашої зовнішньої політики. Угода з 2014 року стала меншою, ніж можливості нашої двосторонньої роботи з ЄС. Тож, початок такого діалогу є першим важливим кроком, який підтверджує довіру Євросоюзу до України. На сьогодні вже більше 40 відсотків нашої торгівлі припадає на Євросоюз, і потенціал до зростання в цьому секторі величезний. В 2021 році буде здійснений всебічний огляд досягнення цілей Угоди про асоціацію. Також Євросоюз підтвердив роль України як стратегічної транзитної країни, що дуже важливо в контексті майбутнього нашої газотранспортної системи та енергетичної безпеки всього континенту.

•ЄС підтвердив ще раз, що ніколи не визнає незаконну анексію Криму та буде зберігати та поновлювати санкції та інші методи тиску на Росію.

•Євросоюз підтримав підхід України після зміни влади у 2019 році до переговорів у Нормандському форматі та у Тристоронній контактній групі. Євросоюз визнав, що конструктивний підхід України до переговорів, постійні намагання запропонувати рішення позбавляють Росію аргументів та звужують для Росії простір для маневру. Такий результат саміту потрібно особливо уважно обдумати вітчизняним зрадофілами, які в усьому шукають негатив. Захід підтримує зусилля української влади та вважає їх ефективними. Євросоюз закликав Росію до взаємності у переговорах.

•Євросоюз підтвердив свою зацікавленість в тому, щоб допомогти Україні подолати загрозу Ковіду. Для цього Євросоюз надасть Україні 190 мільйонів євро на боротьбу з епідемією та допоможе отримати вакцину, коли вона з’явиться підтверджена та ефективна.

Житомирські новини
Теги: