RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 15:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

В Житомирской области – «накрыли» масштабную незаконную добычу драгоценных камней

11:05 05.01.2015

На территории области милиция проводит масштабные мероприятия по противодействию нелегальной добыче полезных ископаемых. В последние дни прошлого года правоохранители провели ряд обысков на предприятии, незаконно использует в Володарск-Волынском районе недра драгоценных и полудрагоценных камней. Изъято наглядные свидетельства активной противоправной деятельности акционерного общества стоимостью более миллиона гривен.

В рамках начатого уголовного производства установлено, что на протяжении 2013-2014 годов служебные лица предприятия на отдельных шахтах Володарск-Волынского района осуществляли незаконную добычу полезных ископаемых. Предметом разработки недр стали драгоценные и полудрагоценные камни: топазы, бериллы, кварцы, фенакиты, пьезокварц, янтарь и другие. В соответствии с действующими нормативными актами весь этот перечень относится к полезным ископаемым общегосударственного значения и является драгоценным камнями органогенного образования, а затем деятельность по их добыче требует специального разрешения.

Поэтому было одновременно проведено ряд санкционированных обысков на предприятии, шахтах, складах и в домах частных лиц, имеющих отношение к работе акционерного общества.

Как сообщил и.о. начальника УМВД Житомирщины Григорий Полковников, во время этих мероприятий получено наглядные подтверждения активной противоправной деятельности. Всего изъято около 50 кг украшенного и подготовленного к продаже драгоценных и полудрагоценных камней, а также почти 1,5 т сырья для его изготовления. По предварительным оценкам, стоимость нелегальной партии составляет более миллиона гривен.

Кроме того, в материалах производства назначено экспертные исследования компьютерной техники, оборудования для обработки камня и первичных бухгалтерских документов.

Сейчас правоохранители продолжают расследование уголовного производства, начатого по ч.2 ст. 240 (Нарушение правил охраны или использования) Уголовного кодекса Украины. Санкции статьи предусматривает ответственность в виде как наложение значительных сумм штрафа, так и лишение свободы на срок до 3 лет.

Житомирські новини
Теги: