RSS
Вівторок, 30 квітня 2024, 19:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

Муженко та військові аташе інспектували під Житомиром українських десантників

09.04.2015 21:43

Житомирські новини - На загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ (Житомирська область) продовжується навчання мобілізованих, призваних під час четвертої хвилі часткової мобілізації. 9 квітня, за підготовкою українських десантників спостерігали начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, представники Київської асоціації військових аташе, акредитованих в Україні, представники ОБСЄ та Командування ВДВ ЗС України.

Гості ознайомилися з бойовою підготовкою відмобілізованих військовослужбовців, які поповнили лави Високомобільних десантних військ, та воїнів 24 окремого штурмового батальйону ЗСУ «Айдар». Присутні мали можливість спостерігати за плановими заняттями українських десантників, які під керівництвом інструкторів-учасників АТО, вдосконалювали вишкіл з вогневої підготовки зі стрілецької зброї, озброєння бойових машин, протитанкових засобів. Також мобілізовані відпрацьовували пересування на полі бою, штурм і оборону, водіння і десантування з автомобілів «Спартан» і БТР-80, проходили обкатку танком та долали смугу розвідника.

— Сьогодні українська армія являється однією з найсильніших у Європі, з урахуванням того досвіду, який ми напрацювали за рік проведення АТО. Зараз ми мали можливість спостерігати за підготовкою на одному з полігонів, Житомирсьому. Треба зазначити, що підготовка мобілізованих проводиться у 4 навчальних центрах і на 5 полігонах, — зазначив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко.

Він також наголосив, що під час четвертої хвилі мобілізації були змінені підходи до підготовки: військовослужбовців відправляють спершу до навчальних центрів і полігонів, де вони проходять півтора- двомісячну підготовку, і тільки після цього йдуть у військові частини.

— Ми надаємо можливість відчути впевненість у собі й здобути ті навики, які будуть необхідні при виконанні бойових завдань, — запевнив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України.

Також представники військового керівництва країн, які представляє Київська асоціація військових аташе, та керівництво Генерального штабу обговорили ситуацію в Україні, питання розвитку та підготовки Збройних Сил України.

Житомирські новини