RSS
Неділя, 28 квітня 2024, 02:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Політичний лідер, громадський діяч, науковець

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Шкода довкіллю на майже 10 млн грн: Коростенські слідчі завершили розслідування незаконних оборудок

25.07.2023 16:41

Житомирські новини - Слідством встановлено, що троє жителів Коростенщини організували промисловий видобуток піску без жодних дозволів. Такі протиправну діяльність вони розгорнули на території двох громад району. Внаслідок їх дій відбулись незворотні екологічні порушення, а державі спричинено значних збитків.

Нагадаємо, наприкінці лютого слідчі оголосили всім трьом фігурантам провадження про підозру у порушенні правил використання надр, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що створило небезпеку для довкілля та спричинило інші тяжкі наслідки (ч. 3 та ч. 4 ст. 240 КК України).

Як було встановлено, 58-річний містянин придбав вантажні автомобілі та спеціалізовану техніку, яку використовував для незаконного видобутку піску. До своєї діяльності чоловік залучив 30-річного сина та 47-річного родича, які працювали водіями на вантажівках. Та й сам він завантажував видобуту ґрунтосуміш екскаватором на транспорт.

Тож чоловіки без будь-яких дозвільних документів здійснювали самовільний видобуток піску промисловим способом, створивши кар’єр. Таку діяльність вони провадили на земельних ділянках сільськогосподарського призначення.

За висновками інженерно-екологічної експертизи через самовільне видобування піску та пошкодження земель на двох ділянках державі була завдана матеріальна шкода у понад 9,8 мільйонів гривень.

Тож слідчі Коростенського райуправління поліції закінчили досудове розслідування кримінального провадження. Матеріали скеровано до суду.

Ділкам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Оперативний супровід досудового розслідування здійснювали працівники обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ. Процесуальне керівництво - Коростенська окружна прокуратура.

Житомирські новини
Теги: