RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 09:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Ірина Ярмоленко: Рішенням депутатів Житомирської міської ради ми утворили депутатську групу «Рівні можливості»

20.12.2017 11:24

Новини Житомира - Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.

Я вважаю своє місто прогресивним, наш міський голова в п'ятірці іноваторів за рейтингом УП(прошу проголосувати за моє місто), наша рада одна з перших почала працювати за програмно-цільовим методом, визначати KPI (і ми покажемо результат для прикладу в програмі "Ефективне місто" вже найближчим роком). Тому я не могла стояти осторонь, і запропонувала підтримати гендерний курс, який закріплений в Угоді про Асоціацію з ЄС, за яку ми вийшли на Майдан у 2012 році, і яку підписали в 2014.

У 2017 році перша леді провела великий гендерний форум. І вже зараз все більше людей починає розуміти, що гендерний баланс - це не про жінок, це насправді про інфраструктуру, економіку, про кожну програму нашого міста, про нашу країну.

В нашій групі на ранок було сім депутатів, четверо з яких чоловіки (вчителі, викладачі університетів, підприємці), вже під вечір до нас приєдналися ще двоє представників депкорпусу.

У нашої групи є положення, є чітка мета та завдання, ми вже зосередили увага профільного Управління про бажання співпраці, а також про те, що при групі буде утворена експертна рада, в яку ми запрошуємо фахівців. І я прошу писати в "Месенджер" бажаючих приєднатися до розбудови нашого громадянського суспільства.

Цей пост, зокрема, і про подяку за натхнення та впевненість кожному дотичному до даного рішення.

А це і Светлана Ходакова, яка вела перемовини щодо важливості даного питання, і Maria Mezentseva, яка познайомила з помічником Євродепутата і надала відповідну документацію, і про Flavio Facioni, який дав практичні поради, як це працює в Європі, і з чого варто починати. І усім, усім, усім депутатам, хто тепер працюватиме над цим питанням

Житомирські новини