RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 06:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Органи прокуратури Житомирщини, у межах повноважень, забезпечують публічне обвинувачення у справі за фактом вбивства 29-річної бердичівлянки

26.06.2019 17:53

Новини Житомира - У Богунському районному суді міста Житомира, за підтримання публічного обвинувачення Бердичівською місцевою прокуратурою, триває розгляд справи щодо обвинувачення двох осіб у вимаганні, поєднаному із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження та умисному вбивстві з корисливих мотивів, за попередньою змовою, 29-річної жительки Бердичева, за ч. 4 ст. 189 та п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.


Останнім часом розгляд справи набув значного резонансу серед місцевих жителів та громадських активістів, які висловлюють стурбованість з окремих питань.

Зокрема, рідні загиблої та громадські активісти висловлюють сумніви щодо виконання однією із обвинувачених обов’язків, покладених на неї судом після застосування до неї запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту.

Також порушені питання щодо зміни кваліфікації вчиненого кримінального правопорушення та проведення комісійної судово-медичної експертизи експертами Міністерства охорони здоров’я України та інші.

У зв’язку із піднятими питаннями рідні потерпілої та громадські активісти 24 та 25 червня були прийняті керівником Бердичівської місцевої прокуратури Вадимом Кожухарем та начальником управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Житомирської області Сергієм Гороховим.
Під час прийому працівники органів прокуратури вислухали скарги громадян та надали роз’яснення.

Зокрема, питання щодо можливої зміни кваліфікації вчиненого кримінального правопорушення, за наявності підстав, буде вирішено після судового дослідження усіх доказів, зібраних органом досудового розслідування.

Також будуть проведені перевірки обставин стосовно невиконання обвинуваченою покладених на неї судом обов’язків при перебуванні під цілодобовим домашнім арештом.

Щодо зміни запобіжного заходу інформуємо, що у зв’язку із закінченням термінів тримання під вартою обох обвинувачених, прокурор у судовому засіданні наполягав на продовженні застосування їм запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Ухвалою Богунського районного суду міста Житомира одній особі продовжено термін дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою, а іншій змінено запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
Разом з тим наголошуємо, що органи прокуратури області, діючи виключно у межах чинного законодавства, будуть вживати всіх заходів з метою притягнення винних осіб до відповідальності та призначення їм справедливого покарання.

Додатково: як повідомлялося раніше, жорстоке вбивство, яке викликало значний суспільний резонанс, було скоєне у Бердичеві у січні 2018 року. Установлено, що 28-річний чоловік спільно з рідною 31-річною сестрою, дізнавшись, що дружина одержала значну суму грошей від родича, почали їх вимагати. У зв’язку з цим між ними та 29-річною жінкою стався конфлікт, під час якого чоловік спільно із сестрою заподіяти потерпілій смерть.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводив СВ Бердичівського відділу поліції ГУНП в області.
Відповідно до санкції суворішої, статті 115 КК України, за скоєний злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

 

Житомирські новини