RSS
Понеділок, 17 лютого 2020, 12:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України підозрює одного з керівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій.
Служба безпеки України блокувала масштабний механізм розкрадання державних лісових ресурсів на території Житомирщини, який організували чиновники галузі.
7 лютого заступниця голови ОДА Наталія Остапченко відвідала Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.
Юрій Кулик подякував за висловлену довіру та запевнив, що продовжуватиме й розвиватиме далі напрацювання й досягнення Ружинського району.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Прем’єр-міністр України відвідав Житомир з робочою поїздкою

31.01.2020 16:01

Новини Житомира - Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук 31 січня відвідав з робочою поїздкою м. Житомир, де провів нараду щодо термомодернізації житлового фонду. У нараді взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області тощо.

Відкриваючи нараду, голова Уряду наголосив на тому, що у поточному році Фонд енергоефективності запрацює наповну, і в Україні з'явиться новий ринок послуг з термомодернізації.

«З цього року Фонд запрацює на повну потужність, плануємо провести модернізацію 1 тис. будинків. Але жителі міст і місцева влада мають проявляти активність. Ми всі розуміємо, це питання наразі більш ніж актуальне. І чим більше буде прикладів, коли жителі будинків об’єднують зусилля для модернізації власних будинків, тим більше буде охочих це зробити, дивлячись на своїх сусідів. Утеплення дозволяє людям жити комфортніше і менше плати за платіжки. До того ж, наразі працюємо над пошуком міст, що можуть стати пілотними у проєкті з реновації житлового фонду. Це можливість для забудовників на базі старих кварталів створювати нові будівлі з дотриманням всіх вимог енергоефективності. Якщо є розуміння цього питання, пропонуємо Житомиру долучитися до цього проєкту, і ми готові це підтримувати», - розповів Олексій Гончарук.
У ході наради міські голови Житомира, Коростеня та Новограду-Волинського презентували, які заходи енергоефективності та енергозбереження реалізовано і що ще планується зробити в містах.

Своєю чергою голова обласної ради Володимир Ширма порушив перед Главою Уряду питання модернізації комунальних закладів обласної ради.

«У комунальній власності обласної ради перебуває 125 закладів різного спрямування. Поступово впроваджуємо заходи енергоефективності, зокрема це стосується заміни котлів, вікон, дверей тощо. Але зробити повну модернізацію немає змоги, не вистачає фінансових ресурсів. Ті організації, що надають грантові кошти, не співпрацюють з комунальними закладами. Тому доцільно включити в державну програму енергоефективності й модернізацію комунальних закладів, і це може бути як пілотний проект для Житомирської області», - звернувся голова обласної ради до Олексія Гончарука.
Під час робочої поїздки Прем’єр-міністр України завітав у Коростишівський район, де ознайомився з дитячим будинком сімейного типу сім’ї Ольги Ободзінської, а у Житомирі оглянув житлові будинки, де проведено утеплення, та де ще потрібно провести заходи з енергозбереження.

Варто зазначити, що в області для населення діє низка програм, спрямованих на підвищення рівня енергоефективності та енергозбереження. Зокрема, з початку дії регіональної Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання ресурсів та енергозбереження на 2015-2020 роки з обласного бюджету відшкодовано фізичним особам частину кредитів на суму 7,6 млн грн та ОСББ на суму 6,1 млн грн. У 2017 році області одна з перших запровадила регіональну програму підтримки приватних домогосподарств, які вирішили встановити сонячні електростанції. За період дії програми 134 фізичним особам відшкодовано витрати на обладнання та матеріали на суму 6,3 млн грн. Що стосується державної програми «Теплі кредити», то на кінець 2019 року Житомирська область посідає одне з перших місць серед усіх регіонів України за кількістю укладених домогосподарствами «теплих» кредитів. У цілому з початку дії цієї програми банками видано кредитів на суму понад 322,5 млн грн, у тому числі для 226 ОСББ на суму 71, 7 млн грн.

Житомирські новини