RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 06:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У Житомирі матір та дядька дітей, які сортували пляшки у пункті прийому склотари, притягнено до відповідальності

31.08.2019 15:48

Новини Житомира - 26 серпня у соціальній Інтернет-мережі було поширено відео із записом роботи двох дітей у пункті прийому склотари в обласному центрі. Ювенальні інспектори поліції разом зі службою у справах дітей та Центром соціальних служб встановили та розшукали матір малих та з’ясували обставини вказаної події. Її та дядька, який мав наглядати за дітьми, притягнено до адмінвідповідальності.

34-річна жінка є матір’ю-одиначкою та має доньку 2015 і сина 2014 років народження. Усі разом вони проживають у м. Житомирі.

Того дня, 26 серпня, за словами жінки, малі пішли разом з її 41-річним братом прогулятись. Водночас очевидці розвитку ситуації стверджують, що діти частенько разом з чоловіком знаходяться саме на пункті прийому склотари, де сортують пляшки.

Відтак ювенальні інспектори роз’яснили матері, яка також є інвалідом, її обов’язки щодо виховання малолітніх.

 - Раніше жодної інформації про цю родину у нас не було і приводів для спілкування з нею теж, - розповіла начальник відділу ювенальної служби ГУНП Житомирщини Наталя Гончарук. – Водночас сім’я перебуває на обліку у Центрі соціальних служб через складні життєві обставини. Після цього випадку ми направили інформацію і до служби у справах дітей для забезпечення постійного супроводу дітей.


Відносно матері були оформлені адміністративні матеріали за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків по вихованню дітей) КУпАП, а щодо її брата, дядька малих, - за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства…) КУпАП. На зафільмованому відео видно, як чоловік вдаряє по рукам 5-річного хлопчика.

- Загалом нині під посиленою увагою ювенальних інспекторів Житомирщини знаходиться близько 1200 родин, відтепер серед них буде і ця сім’я, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – Дітей із таких родин залучають до занять спортом та участі у різнопланових заходах, а з дорослими постійно ведуть профілактично-роз’яснювальну роботу і, як крайній захід, у разі необхідності порушують перед відповідними службами питання доцільності перебування неповнолітніх у сім’ях.

Житомирські новини
Теги: